Дизайн поліграфічної продукції

Маючи істотний досвід у виготовленні поліграфічної продукції, ми «еволюційно» підійшли до необхідності надавати послуги з розробки дизайну та підготовки оригінал- макетів. Наша перевага в тому, що ми добре знаємо технологію виготовлення, особливості друку та специфіку пост-друкарської обробки тому ми розробляємо оригінал- макети, враховуючи усі технічні особливості друку та уникаємо ситуацій, коли макет або не коректний і не зовсім придатний для друку, або виготовлення певного «геніального дизайнерського рішення» вимагає невиправданих витрат для відповідного продукту. З нашого досвіду часто зустрічали ситуації, коли «творчий політ фантазії дизайнера» зумовив захмарну вартість виготовлення звичайної візитки, до якої, зрозуміло, замовник не був готовий… Для того щоб розробити якісний графічний дизайн поліграфічної продукції потрібно добре знати «як це працює», потрібно мати практичний досвід виготовлення.

Отже, процес розробки графічного дизайну будь якої поліграфічної продукції зводиться до наступних етапів:

  1. Ви, як Замовник, надсилаєте нам «Бріф» – короткий опис продукції, бажану специфікацію готового продукту, наявні іміджеві зображення , текстову інформацію, логотип тощо.
  2. Ми вивчаємо «Бріф», оцінюємо складність роботи та у відповідь надсилаємо Вам калькуляцію вартості робіт та орієнтовні строки виконання замовлення.
  3. Якщо Вас влаштовує наша пропозиція – домовляємось про початок робіт. На цьому етапі уточнюємо характеристики продукції, підбираємо додатково необхідні іміджеві зображення та при потребі – текстову інформацію.
  4. Етап розробки графічного дизайну- ми працюємо, та інформуємо Вас про перебіг робіт. Надсилаємо на розгляд варіанти, уточнюємо стилістику, вносимо правки та зміни, враховуючи Ваші зауваження та коментарі.
  5. Передаємо замовникові превью оригінал – макету на погодженння. Знову враховуючи зауваження та уточнення – вносимо правки та надсилаємо оригінал макет на затверження.
  6. Оригінал-макет затверджений Замовником – тоді ми готуємо файли для друку (превью та векторний формат оригінал макету). Комплект файлів передаємо Вам в електронному вигляді.

Строки виконання замовлення, порядок оплати та інші істотні умови співпраці обговорюються в індивідуальному порядку, враховуючи потреби замовника й складність робіт.

У наших замовників інколи виникає потреба внести певні зміни, виправлення чи додаткову інформацію у вже виготовлені оригінал макети: наприклад, Каталог вже був розроблений і виготовлений, а у новій редакціїї необхідно щось додати чи виконати незначні виправлення та деякі зміни. Зазвичай, такі корективи ми вносимо в Оригінал- макет безкоштовно і швидко.. оскільки ретельно зберігаємо Архів усіх наших робіт.

Якщо потрібно замовити дизайн поліграфічної продукції якісно у Львові – будь ласка звертайтесь в «АВАЛОН ПРОМО»