Дизайн візиток та корпоративної айдентики

Наші спеціалісти успішно виконують роботи з графічного дизайну візиток та корпоративної айдентики. Процедуру розробки дизайну та підготовки оригінал – макетів опишемо нижче на прикладі візитної картки.

Щоб замовити послугу дизайну візитки у Львові, Вам потрібно надіслати нам відповідний запит із вкладенням векторного зображення логотипу та вказанням усіх необхідних даних, які мають бути розміщені на візитці (ФІО, посада, назва та адреса компанії, контактні телефони , e-mail, Веб сайт). Також, для більш точного розуміння Ваших уподобань у стилістиці дизайну візитки, можете надіслати приклади візитних карток, які Вам подобаються. Прийнявши цю всю інформацію у наше «розпорядження», ми готуємо як мінімум три варіанти дизайнерського рішення Вашої корпоративної візитки та передаємо Вам на розгляд. Ви обираєте варіант, який вас влаштовує найбільше, і за потреби, ми можемо внести необхідні правки за Вашими зауваженнями та коментарями. Згодом, Вам передаємо в електронному вигляді оригінал макет візитки у векторному та растровому форматах (пакет файлів оригінал-макету включає файли .pdf, .cdr, .ai, .jpeg, .png, .tiff).

Процес виконання замовлення на розробку графічного дизайну корпоративної айдентики ( фірмовий конверт, фірмовий бланк, фірмовий e-mail лист і т.д. ) аналогічний описаному вище.