Хто ми

Ми – команда професіоналів, котрі набули багаторічного досвіду, працюючи в галузі реклами та маркетингу у різних приватних компаніях.

Нас об’єднало бажання креативити на власний розсуд та за власними уподобаннями. Ми прагнули реалізувати набутий досвід в особливий спосіб , головним чином, без повторювання «дитячих помилок» та з найбільш позитивним ефектом для наших клієнтів.

Так ми створили компанію «АВАЛОН ПРОМО» у 2014 році.

Що ми робимо

Уся наша діяльність – це професійна відповідь на запити та потреби наших клієнтів, тому ми працюємо за принципом рекламного агентства повного циклу: від розробки логотипу та фірмового стилю до брендування рекламно-сувенірної продукції, корпоративних подарунків та виготовлення поліграфічної продукції.

Ми розробляємо:

корпоративні логотипи

Ми розробляємо корпоративні логотипи

графічний дизайн

Виконуємо графічний дизайн айдентики (фірмових бланків, конвертів, візиток тощо)

фірмовий стиль

Розробляємо фірмовий стиль та графічний дизайн використання логотипу та фірмового стилю у рекламно сувенірній продукції

дизайн поліграфічної продукції

Надаємо послуги графічного дизайну поліграфічної продукції, різноманітної складності від візиток та рекламних флаєрів до каталогів продукції, брошур та буклетів

І не лише дизайн – ми виготовляємо готову поліграфічну продукцію.

Ми також виконуємо брендування сувенірної продукції, застосовуючи різноманітні методи: тамподрук, УФ друк , шовкодрук, термотрансфер, деколь, гравірування та гаряче тиснення тощо

За роки роботи з рекламно-сувенірною продукцією ми сформували оптимальну пропозицію товарів у різних цінових категоріях. У нашому каталозі ви знайдете лише високоякісні продукти, які спеціально виготовленні для нанесення Вашого логотипу. Ми завжди порадимо який метод брендування найкраще обрати для того чи іншого товару.

Наша філософія

Для кожного бізнесу – прибуток – це показник успішності. Для нашої компанії найголовніший показник успішності – це вдячність наших клієнтів після кожного реалізованого проекту. Ми розуміємо, що лише задоволений клієнт створює прибуток у нашій справі. Тому щоразу виконуємо замовлення «як для себе»: за найвищим стандартом якості та ефективності.

Ми усвідомлюємо, наскільки важлива для Вас кожна корпоративна подія чи рекламна кампанія, тому кожен Ваш проект ми сприймаємо як іспит на Бездоганність.